Tafura yekuvhiya yeTS hydraulic yakakodzera kuvhiyiwa kwechipfuva nedumbu, ENT, obstetrics negynecology, urology neorthopedics, nezvimwewo.
Kusiyana netafura inoshandiswa nemaoko, tinoshandisa sisitimu yekusimudza hydraulic nechitubu chegasi kugadzirisa mapurati ekumashure nemakumbo. Ita kuti maitiro ekugadzirisa ave akanyarara uye ari nyore.
Hwaro hwakaita seY hunoshandiswa kuona kuti tafura yekushanda yehydraulic ine kugadzikana kwakanyanya uye nzvimbo yakasununguka, kuitira kuti vashandi vekurapa vagone kusvika kumurwere vari kure.
Magadzirirwo emavhiri makuru anoitawo kuti asade kuzununguka uye asaderedze kumanikidzwa panguva yekufamba.
1. Foam Yepamusoro Yekurangarira
Chigadziko chetafura yekuvhiya yehydraulic chinodzivirira moto uye hachichinji. Matiresi epolyurethane (PU) akaumbwa ari nyore kuchenesa uye anogara kwenguva refu.
2. Bhiriji reKidney rakavakirwa mukati.
Isa mubato mugomba rinoenderana, tenderedza mubato woita kuti chiuno chikwire kana kudzika panzvimbo yakakodzera, wobva waburitsa mubato. Kune tafura yekushanda ye TS hydraulic, kukwirira kwechiuno kunopfuura 100mm.
3. Inopinzwa kunze kwenyikaHydraulicSsisitimu
Sisitimu yehydraulic inobva kuAmerica inoita kuti kufamba kwetafura yekushanda nemaoko kugadzikane uye nekukurumidza.
4. AmuromoAkugadzirisawithGas Szvitubu
Majoini eplate yekumashure neyegumbo eTS hydraulic operating table ane magadzirirwo ekutsigira masilinda egasi, ayo anoita kuti zvigadziriso zvakasiyana-siyana zvive zvinyoro, zvakanyarara, uye zvisingadengenyeke, ukuwo zvichidzivirira chimiro chejoini uye zvichidzivirira murwere kuti asadonhe.
5. Ldhizaini yeArger Caster
Hwaro hwetafura yekushanda ye hydraulic yakagadzirwa nema casters makuru (dhayamita)≥100mm), iyo inochinjika kufamba. Ma "casters" anosimuka kana mabhureki akavharwa, hwaro hwemubhedha hunenge hwakabatana zvakasimba nepasi, uye kugadzikana kwakanaka.
Pzviyero
| Chinhu cheModhero | TS Hydraulic Operating Table |
| Kureba uye Upamhi | 2050mm*500mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 890mm/ 690mm |
| Purati Yemusoro (Kumusoro Uye Pasi) | 60°/60° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 75°/ 15° |
| Nhema yeMakumbo (Kumusoro/Pasi/Kunze) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Kutsamira Kwemativi (Kuruboshwe neKurudyi) | 20°/ 20° |
| Kukwirira kweBridge reKidney | ≥110mm |
| Matiresi | Metiresi yekurangarira |
| Nyaya Huru | 304 Simbi Isina Chinovhara |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 200 KG |
| Garandi | Gore rimwe |
SZvishongedzo zveTandard
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Chidziviriro cheAnesthesia | Chikamu chimwe |
| 2 | Rutsigiro rweMuviri | Peya imwe |
| 3 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe |
| 4 | Zororo repafudzi | Peya imwe |
| 5 | Chibato Chekukweva Mabvi | Peya imwe |
| 6 | Chinovhara Kugadzirisa | Seti imwe |
| 7 | Matiresi | Seti imwe |
| 8 | Tambo yeMuviri | Seti imwe |