Tafura yekushanda yeTS-1 yakagadzirwa nesimbi isingatsvi, ine simba guru rekushandisa, inodzivirira ngura uye iri nyore kuchenesa.
Gadzirisa kukwirira kwenzvimbo yemubhedha nekushandisa hydraulic drive, uye gadzirisa kona yeplate yegumbo rekumashure nezvimwe zvishandiso zvekubatsira.
Hwaro hwetafura yekushanda yehydraulic hwakaita seT hwakagadzikana uye hunogonawo kupa vanachiremba vanoshanda kwenguva yakareba nzvimbo yakakwana yemakumbo.
Pane sarudzo mbiri dzeplate yemakumbo akabatanidzwa neplate yemakumbo akapatsanurwa, yakakodzera vanhu vane zvinodiwa zvakasiyana nevatengi.
1.T Base
Hwaro hwetafura yekushanda nemaoko hwakaita seT hwakaita seergonomic hahuna kugadzikana kwakanaka uye kufamba kunochinjika chete, asiwo hunopa vanachiremba nzvimbo yakakwana yemakumbo yekuderedza kuneta panguva yebasa renguva refu.
2.Zambuko reKidney rakavakwa mukati
Bhiriji rechiuno rakavakirwa mukati rinogona kukwira ne110mm, izvo zviri nyore kuti vanachiremba vavhiye itsvo.
3. Zvishongedzo Zvakasiyana-siyana
Zvishongedzo zvakajairika zvinosanganisira rutsigiro rwepafudzi, rutsigiro rwepafudzi, rutsigiro rwemuviri, sikirini yekunzwa kuneta, uye rutsigiro rwemakumbo kuti zvive nyore kuvhiya kwakasiyana-siyana.
4. Sisitimu yeKukwidziridzwa kweHydraulic
Inofambiswa ne hydraulic, uye kukwirira kwetafura yekushanda yemakanika kunogadziriswa ne pedal yetsoka. Inofamba zvakanaka uye yakanyarara. Inogona kushanda zvakanaka kunyangwe magetsi akadzimwa. Kune nzvimbo dzine magetsi asina kugadzikana, matafura ekushanda e hydraulic anogona kusarudzwa.
5.Plate yeGumbo Yakabatana kana Plate yeGumbo Yakapatsanurwa
Pane shanduro iri nyore yeplate yegumbo, mutengo wayo wakanaka. Kunewo plate yegumbo yakakamurwa, inogona kugadziriswa kumusoro nekudzika, uye inogona kuwedzerwa kunze kuti iite kuti kuvhiyiwa kwakasiyana-siyana kwegumbo rezasi kuve nyore.
Pzviyero
| Chinhu cheModhero | Tafura Yekushanda yeTS-1 Mechanical |
| Kureba uye Upamhi | 1980mm*500mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 950mm/ 750mm |
| Purati Yemusoro (Kumusoro Uye Pasi) | 45°/ 90° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 75°/ 30° |
| Nhema yeMakumbo (Kumusoro/Pasi/Kunze) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Kutsamira Kwemativi (Kuruboshwe neKurudyi) | 20°/ 20° |
| Kukwirira kweBridge reKidney | ≥110mm |
| Matiresi | Metiresi yekurangarira |
| Nyaya Huru | 304 Simbi Isina Chinovhara |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 200 KG |
| Garandi | Gore rimwe |
SZvishongedzo zveTandard
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Chidziviriro cheAnesthesia | Chikamu chimwe |
| 2 | Rutsigiro rweMuviri | Peya imwe |
| 3 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe |
| 4 | Zororo repafudzi | Peya imwe |
| 5 | Chibato Chekukweva Mabvi | Peya imwe |
| 6 | Chinovhara Kugadzirisa | Seti imwe |
| 7 | Matiresi | Seti imwe |