Tafura yekushanda yeTF Hydraulic gynecology, muviri, mbiru nehwaro zvese zvakagadzirwa nesimbi isingatsvedzeri, ine simba guru remuchina, inodzivirira ngura, uye inobatsira pakuchenesa nekuuraya utachiona.
Tafura iyi yekushanda ye hydraulic gynecology inouya neyakajairika ine nzvimbo yekuzorora pamafudzi, tambo yemafudzi, mubato, nzvimbo yekuzorora pamagumbo nemapedali, dhishi revhu rine chisero, uye rambi rekuongorora madzimai.
Kureba kwetafura yekushanda ye hydraulic gynecology kunogona kugadziriswa nema pedals, uye kurereka kwemubhedha kunogona kugadziriswa nekuzunza mubato.
Kana bhureki ratsikwa, hwaro hwakagadzika pasi pemubhedha hunodzikiswa, izvo zvinowedzera nzvimbo yekubata pasi uye zvinoita kuti mubhedha ugare wakasimba.
Inoshandiswa zvakanyanya mukurapa madzimai, madzimai ekubereka, urology, uye kuvhiyiwa kweanorectal.
1. Simbi Isina Chinosara
Muviri mukuru, mativi esimbi, mbiru yekusimudza nehwaro hwetafura yekushandisa ye hydraulic gynecology zvakagadzirwa nesimbi isingatsvedzeri yemhando yepamusoro ye304, ine simba guru remuchina, inodzivirira ngura uye iri nyore kuchenesa.
2. Pamusoro peTafura Yakafara
Upamhi hwetafura yekushanda ye hydraulic gynecology hunogona kusvika 600mm, izvo zvine hushamwari kuvanhu vane muviri wakafanana uye zvinovandudza nyaradzo.
3. Zvishongedzo Zvinoshandiswa Pamhando Dzose
Pamusoro penzvimbo yekuzorora pamafudzi, tambo dzepafudzi, mibato, nzvimbo dzekuzorora pamakumbo, mapedali emakumbo, bheseni remarara, mwenje wekuongorora vakadzi unowanikwawo.
4. Tsoka Yakagadzika Yakasiyana
Chitsiko chetafura yekushanda chakasiyana chinowedzera nzvimbo yekubata pasi uye chinoita kuti hydraulic gynecology igare yakasimba.
Maparamita
| Chinhu cheModhero | Tafura yekushanda yeTF Hydraulic Gynecology |
| Kureba uye Upamhi | 1800mm * 600mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 70°/ 11° |
| Voltage | 220V/110V |
| Kakawanda | 50Hz / 60Hz |
| Matiresi | Matiresi asina musono |
| Nyaya Huru | 304 Simbi Isina Chinovhara |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 173 KG |
| Garandi | Gore rimwe |
StsikaZvishongedzo
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe chete |
| 2 | Mubato | Peya imwe chete |
| 3 | Ndiro Yemakumbo | Chidimbu chimwe chete |
| 4 | Matiresi | Seti imwe chete |
| 5 | Bheseni reMarara | Chidimbu chimwe chete |
| 6 | Chinovhara Kugadzirisa | Peya imwe |
| 7 | Chibato Chekukweva Mabvi | Peya imwe |
| 8 | Chipedhi | Peya imwe |