Tafura iyi yekushanda yemagetsi-hydraulic yakakamurwa kuita zvikamu zvishanu: chikamu chemusoro, chikamu chekumashure, chikamu chemagaro, zvikamu zviviri zvemakumbo zvinopatsanurwa.
Zvinhu zvinofambisa mwenje wepamusoro pamwe nekutsvedza kwakatambanuka kwe340mm zvinovimbisa kuti hapana nzvimbo inoonekwa panguva yekuongorora X-ray.
Tafura iyi yemagetsi-hydraulic ine sisitimu yekudzora miviri kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka.
Inogona kugadzirirwa furemu yemusoro ine mabasa akawanda uye furemu yekubata mapfupa.
Basa rekugadzirisa bhatani rimwe chete, rinogona kudzoreredza nzvimbo yekutanga yakatwasuka. Basa rebhodhi remagetsi rekugadzirisa gumbo nebhatani rimwe chete rinochengetedza nguva yakawanda.
Yakakodzera kuvhiyiwa kwakasiyana-siyana, sekuvhiyiwa kwedumbu, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal uye orthopedics, nezvimwewo.
1.Tafura Yakareba Uye Yakafara
Kureba kwetafura yekushanda yemagetsi-hydraulic kunogona kusvika 2180mm, uye upamhi hunogona kusvika 550mm, izvo zvakakodzera zvinodiwa nemamwe mapoka akakosha uye zvinogonawo kuita kuti murwere anzwe akasununguka.
2.Sisitimu Yekudzora Kaviri
Tafura yekushandisa yemagetsi-hydraulic ine sisitimu huru yekudzora/yekubatsira inodzora miviri kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka.
3.Kuchinjika &Kuchinjikazve & Kugadzirisa bhatani rimwe chete
Basa rekugadzirisa bhatani rimwe chete, rinogona kudzoreredza nzvimbo yekutanga yakatwasuka, kuchinjika kwekiyi imwe chete uye kuchinjika kwemashure
4.Sarudzo yeMagetsi Yakagadziriswa Gumbo Plate
Dhizaini yepurasitiki yegumbo inogona kugadzirisa gumbo nemagetsi, izvo zvinochengetedza nguva yekugadzirisa nzvimbo yacho zvakanyanya.
5. Bhatiri Rinochajwazve Rakavakwa
Tafura yekushanda yemagetsi yeTDY-Y-2 ine bhatiri rinochajwazve rinoita basa repamusoro, rinogona kusangana nezvinodiwa nevanhu makumi mashanu. Panguva imwe chete, ine simba reAC rinopa simba remagetsi kuti ive nechokwadi chekuti rakachengeteka zvakanyanya.
Pzviyero
| MuenzanisoChinhu | Tafura yekushanda yeTDY-Y-2 Electro-Hydraulic |
| Kureba uye Upamhi | 2170mm*550mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 1100mm/ 690mm |
| Musoro weNzvimbo (Kumusoro/Kudzika/Kuchinjika) | 45°/ 90°/ 40° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 85°/ 40° |
| Nhema yeMakumbo (Kumusoro/Pasi/Kunze) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Kutsamira Kwemativi (Kuruboshwe neKurudyi) | 20°/ 20° |
| Kukwirira kweBridge reKidney | 100mm |
| Kutsvedza Kwakatwasuka | 350mm |
| Nzvimbo isina chinhu | Bhatani rimwe chete, rakajairika |
| Kufefetera/Kufefetera | Kushanda Pamwe Chete |
| Bhodhi reX-ray | Sarudzo |
| Panera Yekudzora | Zvakajairika |
| Bhatani rekumisa nekukurumidza | Zvakajairika |
| Sisitimu yemagetsi-mota | Chaoger anobva kuTaiwan |
| Voltage | 220V/110V |
| Kakawanda | 50Hz / 60Hz |
| Kubatana kweMasimba | 1.0 KW |
| Bhatiri | Ehe |
| Matiresi | Metiresi yekurangarira |
| Nyaya Huru | 304 Simbi Isina Chinovhara |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 300 KG/ 350KG |
| Garandi | Gore rimwe |
Azvishandiso
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Chidziviriro cheAnesthesia | Chidimbu chimwe chete |
| 2 | Rutsigiro rweMuviri | Peya imwe chete |
| 3 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe chete |
| 4 | Rutsigiro rwemafudzi | Peya imwe chete |
| 5 | Rutsigiro rweMakumbo | Peya imwe chete |
| 6 | Mubato weBridge reItsvo | Chidimbu chimwe chete |
| 7 | Matiresi | Seti imwe |
| 8 | Chinovhara Kugadzirisa | Zvidimbu zvisere |
| 9 | Chinovhara Chirefu | Peya imwe chete |
| 10 | Kudzora Kure | Chidimbu chimwe chete |
| 11 | Tambo yemagetsi | Chidimbu chimwe chete |
| 12 | Oiri yeHydraulic | Bhodhoro remafuta rimwe chete |