Tafura yekushanda yeTDY-Y-1electric hydraulic inoshandisa chimiro chemagetsi chinopinzwa kunze kwenyika, icho chinotsiva tekinoroji yechinyakare yemagetsi inosundidzira tsvimbo.
Kugadziriswa kwenzvimbo kwakanyatsojeka, kumhanya kwekufamba kwakafanana uye kwakagadzikana, uye mashandiro akavimbika uye anogara kwenguva refu.
Hwaro hwakaita seY hunovimbisa kugadzikana uye nzvimbo yakakwana yemakumbo.
Basa rekushandura uye bhodhi remubhedha rinoona-mukati, rakashongedzwa neC-arm, rinogona kuita X-ray scanning yemuviri wese.
Sisitimu yekudzora miviri, pamusoro pe remote control inobatwa neruoko, ine sisitimu yekudzora emergency column. Basa rekugadzirisa rekiyi imwe chete rinopa kushanda zvakanaka kwechiremba.
Tafura iyi yekushanda yakagadzirwa nemagetsi-hydraulic yakakodzera kuvhiyiwa kwakasiyana-siyana, sekuvhiyiwa kwedumbu, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorectal uye orthopedics, nezvimwewo.
1.Sisitimu Yekudzora Kaviri
Tafura yekushandisa yemagetsi yeTDY-Y-1 ine nzira mbiri dzekudzora, imwe ine waya yekudzora, ine basa rekugadzirisa otomatiki rekiyi imwe chete. Uye imwe yacho ine column emergency control system. Maseti maviri ehurongwa hwekushanda hwakazvimiririra hune basa rimwe chete hunovimbisa kuti emergency control system inogona kuramba ichishanda zvakanaka kana waya yekudzora ikatadza kushanda, zvichiita kuti tafura yekushandisa ishandiswe zvakachengeteka.
2.Inowanikwa paX-ray Scan
Pamusoro petafura yemagetsi ye OR inogona kupfuudza maX-ray, uye jira rinotungamirwa rinoiswa pasi petafura kuti ritakure mabhokisi efirimu re X-ray.
3. Inoenderana neC-arm
Kufamba kwemagetsi kwakatwasuka kwe340mm, izvo zvinoita kuti C-arm ive nzvimbo chaiyo uye iri nyore, uye inogona kuita X-ray yemuviri wese pasina kufambisa murwere.
4. Mabhatiri Anochajwazve
Tafura yekuvhiya yeTDY-Y-1 Electric-Hydraulic ine mabhatiri anogona kuchajwazve anoshanda zvakanyanya, anogona kusangana nezvinodiwa zve ≥50 operations, zvichiita kuti ishande isina magetsi ekunze. Bhatiri rinogona kuchajwazve haridi kugadziriswa uye rinogona kushandiswa kwenguva yakareba. Panguva imwe chete, simba reAC rinogona kushandiswa kupa simba remagetsi kuti ive nechokwadi chekuchengetedzeka kwakanyanya.
5.Obhatani re neRsetiFkudzorwa
Basa idzva rekugadzirisa rine bhatani rimwe chete rinorerutsa mashandiro akaomarara
Maparamita
| Chinhu cheModhero | Tafura yekushanda yemagetsi yeTDY-Y-1 |
| Kureba uye Upamhi | 1960mm * 500mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 1090mm / 690mm |
| Purati Yemusoro (Kumusoro/Kudzika/Kuchinjika) | 60°/ 85°/0° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 85°/ 40° |
| Nhema yeMakumbo (Kumusoro/Pasi/Kunze) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Kutsamira Kwemativi (Kuruboshwe neKurudyi) | 18°/ 18° |
| Kukwirira kweBridge reKidney | 100mm |
| Kutsvedza Kwakatwasuka | 340mm |
| Nzvimbo isina chinhu | Bhatani rimwe chete, rakajairika |
| Kufefetera/Kufefetera | Kushanda Pamwe Chete |
| Bhodhi reX-ray | Sarudzo |
| Panera Yekudzora | sarudzo |
| Bhatani rekumisa nekukurumidza | Sarudzo |
| Sisitimu yemagetsi-mota | Chaoger anobva kuTaiwan |
| Voltage | 220V/110V |
| Kakawanda | 50Hz / 60Hz |
| Kubatana kweMasimba | 1.0 KW |
| Bhatiri | Ehe |
| Matiresi | Metiresi yekurangarira |
| Nyaya Huru | 304 Simbi Isina Chinovhara |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 250 KG/ 300KG |
| Garandi | Gore rimwe |
SZvishongedzo zveTandard
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Chidziviriro cheAnesthesia | Chidimbu chimwe chete |
| 2 | Rutsigiro rweMuviri | Peya imwe chete |
| 3 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe chete |
| 4 | Rutsigiro rwemafudzi | Peya imwe chete |
| 5 | Rutsigiro rweMakumbo | Peya imwe chete |
| 6 | Nheyo Yetsoka | Peya imwe chete |
| 7 | Mubato weBridge reItsvo | Chidimbu chimwe chete |
| 8 | Matiresi | Seti imwe |
| 9 | Chinovhara Kugadzirisa | Zvidimbu zvisere |
| 10 | Kudzora Kure | Chidimbu chimwe chete |
| 11 | Tambo yemagetsi | Chidimbu chimwe chete |
| 12 | Oiri yeHydraulic | Bhodhoro remafuta rimwe chete |