Chifukidziro chose chakagadzirwa nesimbi isingasvibi 304, chiri nyore kuchenesa uye kuuraya utachiona.
Zvinhu zvemagetsi zvinotakura faibha zvine mwenje wakawanda zvakakodzera kushandiswa neX-ray.
Dhizaini yematiresi akakura inobvumira varwere kurara patafura yekuvhiyira zviri nyore.
Tafura yekushanda yemagetsi yeTDY-G-1 inoshandisa sisitimu yekudzora hydraulic yepamusoro, mavharuvhu emagetsi akavimbika uye pombi dzemafuta kubva kuTaiwan, inoita kuti ishande zvakanaka uye zvakagadzikana.
1.ULow-LtraPchinzvimbo
Kureba kwakaderera kwetafura iyi yemagetsi-hydraulic OR kunogona kugadziriswa kusvika 520mm, kwakakodzera kuvhiyiwa kweuropi nekuvhiyiwa kwemaziso. Purati remusoro rinobviswa rinogona kushandiswa patafura yekuvhiyira ine furemu yemusoro wekucheka.
2.Indiro yemusoro inosanganiswa kaviri
Chidimbu chemusoro chine majoini maviri cheiyi Electric-hydraulic OR Table chinogona kugadzirisa kukwirira kwemusoro wemba, zvichibvumira murwere kuti ave nekona yemusoro yakasununguka paanenge achiita maoparesheni munzvimbo dzakasiyana.
3.Built-muItsvoBgomo
Bhiriji reKidney rakavakwa nePMMA rakasimba, rinokurumidza kuita nzvimbo dzakasiyana-siyana, uye rinochengetedza nguva yekushanda zvakanyanya.
4. Bhatiri Rinochajwazve Rakavakwa
Yakashongedzerwa nebhatiri rinochajwazve rinoita basa repamusoro, rinogona kusangana nezvinodiwa nevanhu vanosvika makumi mashanu. Panguva imwe chete, ine simba reAC rinopa simba remagetsi kuti ive nechokwadi chekuti yakachengeteka zvakanyanya.
5. Mabhureki eMechanical
Mabhureki epedal emakanika anokurumidza, ari nyore kushandisa, akachengeteka, uye akavimbika
Pzviyero
| Chinhu cheModhero | TDY-G-1 Electric-Hydraulic KANA Tafura |
| Kureba uye Upamhi | 2080mm * 550mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 820mm / 520mm |
| Purati Yemusoro (Kumusoro Uye Pasi) | 45°/ 90° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 80°/ 20° |
| Nhema yeMakumbo (Kumusoro/Pasi/Kunze) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Kutsamira Kwemativi (Kuruboshwe neKurudyi) | 15°/ 15° |
| Kukwirira kweBridge reKidney | 110mm |
| Sisitimu yemagetsi-mota | Chaoger anobva kuTaiwan |
| Voltage | 220V/110V |
| Kakawanda | 50Hz / 60Hz |
| Kubatana kweMasimba | 1.0 KW |
| Bhatiri | Ehe |
| Matiresi | Metiresi yekurangarira |
| Nyaya Huru | 304 Simbi Isina Chinovhara |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 200 KG |
| Garandi | Gore rimwe |
SZvishongedzo zveTandard
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Chidziviriro cheAnesthesia | Chidimbu chimwe chete |
| 2 | Rutsigiro rweMuviri | Peya imwe chete |
| 3 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe chete |
| 4 | Rutsigiro rwemafudzi | Peya imwe chete |
| 5 | Rutsigiro rweMakumbo | Peya imwe chete |
| 6 | Rutsigiro rwetsoka | Peya imwe chete |
| 7 | Mubato weBridge reItsvo | Chidimbu chimwe chete |
| 8 | Chinovhara Chirefu | Peya imwe chete |
| 9 | Chinovhara Kugadzirisa | Zvidimbu zvisere |
| 10 | Kure kure neruoko | Chidimbu chimwe chete |
| 11 | Tambo yemagetsi | Chidimbu chimwe chete |
| 12 | Chipedhi | Peya imwe |