Tafura yemagetsi yeTDG-1 ine mapoka mashanu makuru ekuita: kukwidziridzwa kwenzvimbo yemubhedha inogadziriswa nemagetsi, kurerekera mberi nekumashure, kurerekera kuruboshwe nekurudyi, kurerekera kumashure kweplate, uye mabhureki.
Chitarisiko chakanaka, muviri, hwaro, mbiru dzinosimudza, uye mativi esimbi iyi yemagetsi zvese zvakagadzirwa nesimbi isingatsvedzeri yemhando yepamusoro, ine magumo akakwirira, inodzivirira ngura uye ine simba rakawanda remuchina.
Gadzirisa nzvimbo dzakasiyana dzetafura yemagetsi nekuchenjera, uchishandisa bhatani rimwe chete. Inoshandisa LINAK electric actuator, iyo isinganyanyi kurira, yakanyatsorongeka uye inodhura zvishoma yekugadzirisa. Dhizaini yemavhiri makuru, yakanyarara uye inodzivirira kudzikira kwesimba remhepo.
Tafura iyi yemagetsi yakakodzera kuvhiyiwa kwakasiyana-siyana, sekuvhiyiwa kwedumbu, obstetrics, gynecology, ENT, urology, anorexic uye orthopedics, nezvimwewo.
1.AmuromoAkugadzirisawithGas Szvitubu
Majoini eplate yekumashure neyegumbo etafura yemagetsi yeTDG-1 ane magadzirirwo ekutsigira masilinda echitubu chegasi, ayo anoita kuti zvigadziriso zvakasiyana-siyana zvive zvinyoro, zvakanyarara, uye zvisingadengenyeke, ukuwo zvichidzivirira chimiro chejoini uye zvichidzivirira murwere kuti asadonhe.
2.LINAK Muchina wemagetsi weLinear
Kushandisa tambo yemagetsi inosundidzira kunobvisa kudiwa kwevashandi vezvehutano kuti vadzore nzvimbo yetafura yekushandisa nemaoko. Kungoda kubata remote control chete, zviri nyore uye kuchengetedza basa. Kana tichienzanisa nekuchengetedza tafura yekushanda yehydraulic mushure mekutengesa, tafura yekushanda yemagetsi inoderedzawo zvakanyanya mari yekugadzirisa mushure mekutengesa. Munguva yekugadzirisa, tambo yemagetsi inosundidzira inogona kuiswa nemazvo, uye maitiro ekugadzirisa haanyanyi kunyarara.
3. Hwaro hweY Type
Hwaro hwemubhedha hunoshandisa dhizaini yakaita seY, iyo isingangoenderane nedhizaini ye ergonomic chete, inowedzera kugadzikana kwetafura yekushandisa yemagetsi, asiwo inopa nzvimbo yakasununguka yemakumbo kune vashandi vekurapa, zvichibvumira vashandi vekurapa kuswedera pedyo nemurwere.
4. Zvishongedzo Zvinoshandiswa Pamhando Dzose
Yakashongedzerwa netambo dzepamafudzi, tambo dzemaoko, tambo dzemakumbo, uye tambo dzemuviri kuti ive nechokwadi chekuti varwere vari pasi peanesthesia havazodonhe panguva yekuvhiyiwa. Mapureti emakumbo, nzvimbo dzekuzororera maoko, zvinotsigira muviri uye zvinotsigira makumbo zvese zvine mapedhi ememory foam kuti ive nechokwadi chekuti kuvhiyiwa kwacho kwakasununguka uye kutenderera kwemvura mumuviri panguva yekuvhiyiwa kwakajairika.
5. Ldhizaini yeArger Caster
Hwaro hwetafura yemagetsi yemakanika hwakagadzirwa nemakasita makuru (dhayamita≥100mm), iyo inochinjika kufamba. Macaster anosimuka kana mabhureki akavharwa, hwaro hwemubhedha hunenge hwakabatana zvakasimba nepasi, uye kugadzikana kwakanaka.
6. Bhatiri rakavakirwa mukati
Kana magetsi akamira, bhatiri rakagadzirwa rinogona kutsigira mashandiro makumi mashanu.
Pzviyero
| MuenzanisoChinhu | Tafura yeMagetsi yeTDG-1 |
| Kureba uye Upamhi | 2050mm*500mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 890mm/ 690mm |
| Purati Yemusoro (Kumusoro Uye Pasi) | 60°/ 60° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 90°/ 17° |
| Nhema yeMakumbo (Kumusoro/Pasi/Kunze) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Kutsamira Kwemativi (Kuruboshwe neKurudyi) | 20°/ 20° |
| Kukwirira kweBridge reKidney | ≥110mm |
| Kufefetera/Kufefetera | Kushanda Pamwe Chete |
| Panera Yekudzora | Sarudzo |
| Sisitimu yemagetsi-mota | Linak |
| Voltage | 220V/110V |
| Kakawanda | 50Hz / 60Hz |
| Kubatana kweMasimba | 1.0 KW |
| Bhatiri | Ehe |
| Matiresi | Metiresi yekurangarira |
| Nyaya Huru | 304 Simbi Isina Chinovhara |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 200 KG |
| Garandi | Gore rimwe |
SZvishongedzo zveTandard
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Chidziviriro cheAnesthesia | Chidimbu chimwe chete |
| 2 | Rutsigiro rweMuviri | Peya imwe chete |
| 3 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe chete |
| 4 | Rutsigiro rweMakumbo | Peya imwe chete |
| 5 | Mubato weBridge reItsvo | Chidimbu chimwe chete |
| 6 | Matiresi | Seti imwe |
| 7 | Kure kure neruoko | Chidimbu chimwe chete |
| 8 | Tambo yemagetsi | Chidimbu chimwe chete |