LEDD500700C+M zvinoreva mwenje we LED une dome mbiri muimba yekuvhiyira.
Sisitimu yekamera yakavakirwa mukati uye monitor yekurembera yekunze inogona kushandiswa pakudzidzisa. Inoita kuti basa rekutarisa nekurekodha riitwe.
■ kuvhiyiwa kwedumbu/kuvhiyiwa kwakajairika
■ gynaecology
■ kuvhiyiwa kwemwoyo/kwetsinga/kwechipfuva
■ kuvhiyiwa kwetsinga
■ vanachiremba vemapfupa
■ traumatology / emergency KANA
■ urology / TURP
■ kurapa/ Ophthalmology
■ endoscopy Angiography
1. Sisitimu yeKamera
Kamera yakavakirwa mukati, hapana chikonzero chekuiisa nemamwe maoko.
2. Chiedza ichi chemukamuri rekuvhiyira chinotora uye chinoburitsa mifananidzo nekukurumidza uye yemhando yepamusoro. Nekuda kwe10X optical zoom, mifananidzo inogona kutariswa kubva pamativi ese.
3. Chiedza ichi chemukamuri rekuvhiyira chinogona zvakare kurekodha kuvhiyiwa. Chinogona kushandiswa pakudzidzisa nekudzidza.
Sisitimu Yekutarisa
1. Nekuburitsa oparesheni, mwenje we LEDD500700C+M wemukamuri rekuvhiyira unogona kubvumira vashandi vekiriniki kuti vatevere kufambira mberi kwako vasina kupwanya nzvimbo isina utachiona.
2. Mwenje wemukamuri rekuvhiyira une kamera yakavakirwa mukati uye monitor inopa imwe maonero epamusoro emusoro wekuvhiyiwa kuitira kuti timu yako yekuvhiyiwa igone kugovera maitiro ekuvhiyiwa pasi rese.
Paramitas:
| Kamera | |
| Kugadziriswa | 210 megapixel 1920(H)X 1080(V) |
| Nzira yekutaurirana | RS232 |
| Maitiro ekutaurirana | HITACHI / SONY VISCA |
| Chinobatanidza | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)kuenderana 110/LVDS 30P |
| Rudzi rwesensor | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Maitiro ekuskena | Kuskena Kunofambira Mberi |
| Sisitimu yeMasikati neHusiku | Ruvara/dema nechena/otomatiki |
| Kuvhenekesa kushoma | ruvara: 0.1Lux dema nechena: 0.01Lux |
| Maitiro ekubatanidza | kubatanidza pakati |
| Vhidhiyo inobuda | chiratidzo chedhijitari |
| SNR | ≥50dB (AGC OFF) |
| Lenzi | |
| IRCUT | IRCUT firita mbiri inochinja otomatiki |
| Magirazi emaziso | 10X f=5mm~50mm |
| kona yemunda | H:51.8°(W)~5.86°(T) V:39.1°(W)~4.4°(T) |
| Basa | |
| nzira yekuratidzwa | A/M |
| chiyero chechena | Otomatiki |
| Modhi Yekutarisa | A/M |
| kutonga | A/M |
| Mufananidzo Wakaita Sei | Otomatiki/ruvara/dema nechena/zvakaipa |
| basa rekutarisa | Rutsigiro (girazi rakatwasuka + girazi rakamira) |
| kutenderedzwa kwemufananidzo | Tsigiro |
| Simba Rakakura | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| chivharo chemagetsi | 1/30s~1/10,000s |
| chiyero chemusiyano | Inogona kugadziriswa |
| kuwanda | Inogona kugadziriswa |
| Basa rekudzivirira mhute | Tsigiro |
| Mumucheto | Tsigiro |
| Tsanangudzo yeGeneric | |
| Zviyero | 38.6(W)* 41(H)* 64.6(L)mm |
| Kupisa Kwebasa/Hunyoro | ﹣10℃~50℃,10%RH~60%RH |
| Kupisa/hunyoro hwekuchengetedza | ﹣20℃~60℃,10%RH~80%RH |
| magetsi | DC 12V±10% |
| kushandiswa kwesimba | 3.5W MAX |
| Huremu hwese | 110g |
Monitor
| Chiratidzo Chikuru | |
| Saizi yechidzitiro | 21.5' |
| Modhi yemwenje wekumashure | LED |
| Nzvimbo Yekuratidza | 475.2mm(W)×267.3mm(H) |
| Chiyero cheAspect | 16:9 |
| Kugadziriswa Kwakanyanya | 1920×1080 |
| Ruvara rwekuratidza | 16.7M |
| Pixel Pitch | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Kupenya | 300cd/㎡ |
| Musiyano weMufananidzo | 1500:1 |
| Kuona Angle | 850/850/750/650 |
| Nguva Yekupindura | 8MS |
| Kuwanda Kwemunda | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Zvinoiswa uye zvinobuda | |
| SDI IN | 1 |
| SDI OUT | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV OUT | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA Input | 1 |
| Kupinda kweHDMI | 1 |
| Kupinza kweYPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| RS232 Input (Sarudzo) | 1 |
| Kuisa odhiyo | 1 |
| Zvinobuda muaudio | 1 |
| Sisitimu yemavara | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Mutauro | ChiChinese/Chirungu/ChiFrench/ChiGerman/ChiItalian/ChiSpanish/ |
| Magetsi | |
| Simba | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Simba Rinomira | 5W |