Tafura yekuongorora madzimai yemagetsi yeFD-G-1 inoshandisa zvinhu zvakasimba uye haikanganiswi nengura, izvo zvinobatsira kuchenesa nekuuraya utachiona muchipatara zuva nezuva.
Kukwidziridzwa kwenzvimbo yekutarisa tafura, kona yebhodhi rekumashure uye bhodhi regumbo zvinogona kugadziriswa kuburikidza neswitch yetsoka.
Zvishongedzo zvacho zvakakwana, uye kune zvekuzororera pamafudzi, tambo dzepafudzi, tambo dzemaoko, mibato, zvekuzororera makumbo, uye madhishi evhu ane zvekusonera sezvinodiwa.
Hwaro hwetafura yekuongorora madzimai hunoshandisa chimiro chakaita seU, chinopa nzvimbo yekufamba kwetsoka nemakumbo kubasa rachiremba rezuva nezuva.
Iyi mubhedha wekurapa wekuongorora madzimai, hausi wekungofanirwa kuongororwa madzimai chete, asiwo wezvekuvhiya kwevarume.
1.Matiresi Asina Musono Ane Furo
Matiresi ekuumba tafura yekuongorora yemagetsi yevakadzi anoshandisa tekinoroji yazvino yekubvisa furo, iyo inovandudza zvakanyanya nyaradzo yemurwere.
2.Zvinhu zvinodzivirira ngura
Chifukidziro chose chetafura yekuongorora zvirwere zvevakadzi chakagadzirwa nezvinhu zvepamusoro-soro, zvisingakuvadzi ngura, zviri nyore kuchenesa uye zvinouraya utachiona.
3. Chinja chetsoka
Yakashongedzerwa nechishandiso chetsoka, inodzora mafambiro akasiyana-siyana etafura yekuongororwa kwemwana nepamuviri.
4.Zvishongedzo Zvinoshandiswa Pamhando Dzose
Pamusoro penzvimbo yekuzorora pamafudzi, tambo dzepafudzi, mibato, nzvimbo dzekuzorora pamakumbo, mapedali emakumbo, bheseni remarara, rambi rekuongorora vakadzi kana chigaro chechiremba zvinosarudzwawo.
Maparamita
| MuenzanisoChinhu | Tafura Yekuongorora Magetsi yeFD-G-1 |
| Kureba uye Upamhi | 1800mm * 550mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Reverse Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 60°/10° |
| Sisitimu yemagetsi-mota | Jiecang |
| Voltage | 220V/110V |
| Kakawanda | 50Hz / 60Hz |
| Kubatana kweMasimba | 1.0 KW |
| Bhatiri | Ehe |
| Matiresi | Matiresi asina musono |
| Nyaya Huru | ABS |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 150 KG |
| Garandi | Gore rimwe |
StsikaZvishongedzo
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe chete |
| 2 | Ndiro Yemakumbo | Seti imwe |
| 3 | Matiresi | Seti imwe chete |
| 4 | Mubato | Peya imwe chete |
| 5 | Chinja chetsoka | Seti imwe |