Tafura yeTY yekushandisa nemaoko yakakodzera kuvhiyiwa kwechipfuva nedumbu, ENT, obstetrics negynecology, urology neorthopedics, nezvimwewo.
Furemu, mbiru nehwaro hwayo simbi isina ngura, zviri nyore kuchenesa uye hazvipindi ngura.
Tafura yekushanda yemakanika inosimudzwa uye inodzikiswa nepedal oil pombi, iyo inofamba zvakanaka uye yakachengeteka uye yakavimbika. Kumwe kufamba kwese kunoshandiswa nemagiya emakanika.
Tafura iyi yekushanda yehydraulic inoda kuti danda remakumbo rikwanise kupetwa, kubviswa uye kubviswa, uye zviri nyore kugadzirisa. Inoshandisa hwaro hwakaita seT.
1.Basa rekutenderera
Tafura yekuvhiya nemaoko inogona kutenderedzwa 360°, vanachiremba vanogona kugadzirisa kona zvichienderana nechimiro chavo panguva yekuvhiya, izvo zvinowedzera zvakanyanya nzvimbo yekuvhiya panguva yekuvhiya. (Sarudzo)
2.Kurumidza Kuchinja kuenda kuFlex Position
Tafura yekushandisa inoda 200°kubuda (kutenderera) pamusoro petafura panguva imwe chete nekushandisa mubato, izvo zvinogona kushandiswa kutsiva basa re lumbar bridge.
3. Tafura Yepamusoro Yakaturikidzana
Pamusoro petafura panoda double-layer composite tabletop, low X-ray absorption coefficient uye high-definition perspective effect.
4. Simbi Isina Zvisimbiso
Furemu, hwaro, mbiru yekusimudza, uye chimiro chikuru chegetsi zvese zvakagadzirwa nesimbi isingatsvedzeri 304, iyo iri nyore kuchenesa nekukwesha, inodzivirira acid nengura, zvichiita kuti isazombova nengura.
5. Kugadziriswa kweHydraulic neManual
Kusimudza nekudzikisa tafura yekushanda ye hydraulic kunoshandisa pombi yemafuta epedal, iyo inofamba zvakanaka uye yakachengeteka uye yakavimbika. Kumwe kufamba kwese kunoitwa nemusoro wegear transmission yemechanical.
Pzviyero
| Chinhu cheModhero | Tafura yekushanda nemaoko yeTY |
| Kureba uye Upamhi | 2020mm*500mm |
| Kukwirira (Kukwira uye Kudzika) | 1010mm/ 760mm |
| Purati Yemusoro (Kumusoro Uye Pasi) | 45°/70° |
| Purati Yekumashure (Kumusoro Uye Pasi) | 75°/ 15° |
| Nhema yeMakumbo (Kumusoro/Pasi/Kunze) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Kutsamira Kwemativi (Kuruboshwe neKurudyi) | 20°/ 20° |
| Kukwirira kweBridge reKidney | ≥110mm |
| Matiresi | Metiresi yekurangarira |
| Nyaya Huru | 304 Simbi Isina Chinovhara |
| Kukwanisa Kutakura Kwakanyanya | 200 KG |
| Garandi | Gore rimwe |
SZvishongedzo zveTandard
| Aihwa. | Zita | Huwandu |
| 1 | Chidziviriro cheAnesthesia | Chikamu chimwe |
| 2 | Rutsigiro rweMuviri | Peya imwe |
| 3 | Rutsigiro rweruoko | Peya imwe |
| 4 | Zororo repafudzi | Peya imwe |
| 5 | Chibato Chekukweva Mabvi | Peya imwe |
| 6 | Chinovhara Kugadzirisa | Seti imwe |
| 7 | Matiresi | Seti imwe |